закладу спрямована на:

- вивчення та розвиток педагогічної компетентності кожного вихователя;

- стимулювання творчого потенціалу педагогів;
- підвищення педагогічної культури педагогів;
- вдосконалення педагогічної майстерності;
- розвиток спеціальних умінь та навичок;

- формування навичок самостійного аналізу власної педагогічної діяльності.

Мета методичної роботи:

вивчення та розвиток педагогічної компетентності кожного вихователя; стимулювання творчого потенціалу водночас із формуванням навичок самостійного аналізу власної педагогічної діяльності.

Принципи методичної роботи:

• педагогічна співпраця з вихователем;
• робота в режимі довіри, доброзичливості;
• творча атмосфера , стимулювання творчої активності;
• принцип допоміжно – регульованого контролю;
• надання вихователеві права вибору;
• системність методичних заходів;
• щоденна допомога;
• випереджувальний характер методичної роботи

Для того, щоб вирішити складні завдання, що по­стають перед дошкільним закладом, методичний кабінет ретельно вивчає педагогічний колектив - що є основою створення структури методичної роботи з педагогічними кадрами. Методична робота в нашому дошкільному навчальному закладі є максимально гнучкою, а саме: сприяє розвит­ку творчості, ініціативи, підвищує якість освітнього процесу. Вирішення окреслених завдань здійснюється шляхом пошуку ново­го змісту, форм і методів роботи з педагогічним колективом.

Пріоритетні завдання на 2020– 2021 навчальний рік:
  • Продовжувати формування мовленнєвої компетентності у дітей дошкільного віку у процесі переказу шляхом утворення асоціацій (мнемотехніка)
  • Удосконалювати умови організації рухового режиму дітей протягом дня з метою формування їх фізичного та психічного здоров'я, основ здорового способу життя.
  • Забезпечити умови для розвитку роботу по вихованню патріотичних почуттів та громадських якостей з метою успадкування духовних і національно - культурних надбань українського народу.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ:

1.Створення оптимальних педагогічних умов для безкризового переходу дітей до школи.

2.Формування пізнавальної активності дошкільників засобами ігрових технологій.

3. Оптимізація самостійної рухової діяльності як форма активізації рухового режиму.

4. Формування у дітей свідомого ставлення до цінності здоров,я, почуття відповідальності за його збереження та зміцнення.