навчально-виховна робота

Узагальнені результати педагогічного обстеження дітей та рівень засвоєння

вихованцями знань, розвиток їх умінь і навичок відповідно до програмових вимог

свідчать, що кількість дітей раннього віку,

які мають високий рівень розвитку становить 6,5 %,

достатній рівень – 29, 7 % ,

середній рівень за показниками Базової програми мають 37,2 %,

низький рівень 26,6 %.

Педагогам груп раннього віку рекомендовано проводити вправи для сенсорного розвитку, організовувати сучасне розвивальне середовище для малят.

У групах молодшого дошкільного віку (порівняно з вереснем), наприкінці навчального року рівень засвоєння програми мав такі показники:

В групі №4                                                           В групі №5

Високий 6 чоловік(23%)                                     Високий  рівень 1 ( 5%)

середній –17 (65%),                                             середній –20 (95%),

низький –3 (12%);                                               низький –  0

У групах середнього дошкільного віку

(група №2)                                                           Діти середньої групи №3

високий рівень 14-(61%)                                    Високий рівень10 – (42 %)

середнім9- (39%) .                                               Середній рівень14-(58%)

Діти старшого дошкільного віку

мають високі показники сформованої психологічної, інтелектуальної, мотиваційної готовності до школи .

Високий рівень мають 13чоловік (50%),

середній  13- (50%),

низький 0

У всіх групах спостерігається позитивна динаміка порівняно з початком навчального року.

проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні.

Зустрічі з працівниками ДАЇ  з дітьми цікаві, змістовні та повчальні.

Під  час  заходів,  які  в  ігровій,  доступній  та  цікавій  формі  провели  для  дітей  педагоги,  діти  дізналися,  закріпили  свої  знання  про  безпечну  поведінку, правила поводження на  вулиці, під час  зустрічі з незнайомими , з тваринами, вогнем і т.п.

Зустріч  з  пожежними  була  не  тільки  корисною, а й цікавою.  На  свої  очі  побачити  як  працюють справжні  пожежники було  цікаво  і дітям  і дорослим.

Куточки  з  безпеки  життєдіяльності, які  створені  у  всіх  групах  закладу,  допомагають малечі  закріпити  свої  знання, наочно ще раз  побачити  наслідки  необдуманої безпечної  гри  з  сірниками, небезпечними іграшками, тощо.

Екскурсії  по  вулицям міста продемонстрували дітям скільки небезпечних  місць очікують  перехожих на дорогах. Увага, та знання  правил  руху  застережуть  дітей  та дорослих  від неприємних сюрпризів.

У грудні мясяці діти старшої групи відвідали  музей міста Кам,янське, де познайомились з історією та сьогоденням нашого міста. Цікаві експонати, доступна інформація збагатила знання дітей, викликала гордість за наше місто, за людей-праці,які живуть і працюють в ньому.