Освітній процес

Навчальний рік у дошкільному закладі починається 1 вересня закінчується 31 травня наступного року.

З 1 червня по 31 серпня (оздоровчий період) у дошкільному закладі проводиться оздоровлення дітей.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.

План роботи закладу дошкільної  освіти схвалюється педагогічною радою закладу, затверджується керівником дошкільного закладу.

У дошкільному закладі визначена українська  мова навчання і виховання дітей, як державна.

Освітній процес у закладі  дошкільної  освіти здійснюється   за  Базовим компонентом дошкільної освіти  та  реалізується  згідно  з  Програмою  розвитку дитини дошкільного віку "Українське  дошкілля"  та   іншими  додатковими парціальними  програмами  розвитку  дітей.